Facebook sayfanızın adını değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirisiniz.

  1. Sayfada menüde yer alan Hakkında (About) linkine tıklayın.
  2. Sayfa Bilgileri (Page Info) linkine tıklayın
  3. Ad (Username) kısmında düzenleye tıklayın
  4. Değişiklik isteğinde bulunmak için yeni ismi yazın, isim uygun değilse zaten uyarı verecek, uygun ise, yeşil tick işareti göreceksiniz.
  5. İsmi seçtikten sonra Ad Oluştur (Create Username) linkine tıklayın.

Eğer sayfa beğeni sayısı 200’den az ise, istediğiniz şekilde uygun olan bir ismi seçip uygulayabilirsiniz. 200’den fazla beğenisi olan sayfalarda değişiklik talebinizi onaya gönderiyorsunuz.

Değişiklik yapıldıktan sonra 7 gün boyunca sayfa adı tekrar değiştirilemiyor ya da kaldırılamıyor.

Mevcut sayfa adı ile yeni sayfa adının ilişkili olması değişiklik talebinin olumlu karşılanmasını sağlayabilir.

Talebi gönderdikten sonra süreci Facebook Sayfanızın Ayarlar menüsünde yer alan Sayfa Desteği (Page Support Inbox) ile takip edebilirsiniz.

Değişimin hemen ardından 7 gün içerisinde sayfanızı takip eden Facebook kullanıcılarına, sayfa adınızın değiştiğine dair bir bildirim gidecek.

İsim seçimi yaparken; sektör ismi kullanılamaz, rahatsız eden simge ve karakterler kullanılamaz, marka adı haricinde yalnızca büyük harfler kullanılamaz, Facebook kelimesi ve varyasyonları sayfa adı içerisinde kullanılamaz.

 

 

TEILEN
Önceki İçerikYOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
Sonraki İçerikDoğum Gününüz Kutlu Olsun, Nice Yaşlara :)
Hanife Çilingiroğlu / Pazarlama Müdürü Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a... Hayata dair teorileri var... Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor... İnternet üzerine yeni teknolojileri takip ediyor, hem kurumsal hem bireysel için “nette bilinçli sosyallik” üzerine saatlerce konuşabilir... En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır... Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez.. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here