USMED eğitmen ve müfredatıyla Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı için sanal sınıf modelini benimseyerek yola çıkan Bilişim Akademisi hız kesmeden eğitimlerini açmaya devam ediyor.

Yazılım Uzmanlığı

3 Mart 2014 tarihli Web Tasarım Uzmanlığı ve Asp.Net Programlama Eğitimlerini yine sanal sınıf modeliyle açmayı planlayan akademi eğitmenlerini de özenle seçmektedir. 150 saat sürecek Asp.Net eğitiminin eğitmenliğini Microsoft Eğitici Sertifikası (MCT) sahibi Türkay Ürkmez üstlenirken, 66 saat sürecek Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi’nin eğitmenliğini Beykent Üniversitesi – İletişim ve Tasarım Sanatları (MA) öğretim elemanı ve RunAjans sahibi Zeki Cihat Şendoğan üstlenecektir. Bir sonraki eğitim gündemleri ise WordPress eğitimleridir. Bu eğitimin eğitmenliğini ise bir dönem Bilge Adam’da eğitmenlik yapmış ve WordPress üzerine kitap çıkarmak üzere olan Erdem Çilingiroğlu’dur.

Günümüz teknolojilerinin daha çok minimalleştiği, mobile dönüp cebimize girdiği bu günlerde kendinize her geçen gün gelişen bilişim sektöründe yer bulmak istiyorsanız Bilişim Akademisi’nin eğitimlerini kaçırmayın. Bu sayede isterseniz yazılım, isterseniz ara yüz, isterseniz dijital pazarlama alanında kendinize güçlü özgeçmişler oluşturarak sağlam adımlarla yolunuza devam edebilirsiniz.

Kariyerinize önemli bir basamak daha eklemek için Bilişim Akademisi‘ne uğrayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz