Globalleşmenin beraberinde getirdiği ekonomilerin ölçeklerindeki büyüme; şiddeti artan uluslararası rekabet ve iletişimin yüksek potansiyelli bir hız kazanmasına neden olmuştur.

Gelişen tek dünya pazarı, firmaları hedefledikleri pazarlarda uygulayacakları pazarlama stratejilerinin de sürekli yenilenmesini gerektirmektedir. Rekabetin yoğun olduğu tanıtım ve pazarlama süreçlerinde, tercih edilen ağ yöneticisi çok önemlidir. Bu bağlamda seçtiğiniz ağ yöneticisi veya yöneticilerinin, izlediği pazar ve müşteri odaklı stratejilerinin verimliliği başarı ivmenizi yükseltir.

İnternet trafiğinde, ürününüzün öne çıkması ve müşteri iletişiminin genişletilmesi, yaratıcı olunması, detaylara hakim olunması, teknoloji ve yeniliklerin yakından takip edilmesi, gelişmiş hizmetlerle müşteri katılımının sağlaması, güçlü içerik oluşturulması, reklam verilmesi ve sitelere uygun platformlarda yer alınması, yatırımcıların amaçlarına ulaşmalarında gereken kısa ve uzun vadeli pazarlama stratejileridir. Çünkü sosyal ağ, çok kısa bir geçmişi sahip olmasına rağmen, interaktif pazarlamanın yapı taşı olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz