Tatile gitmek için önceden plan yapmak gerek, daha kaliteli, daha uygun fiyatlarla tatil ayarlamak istiyorsanız, mümkünse Ocak ayında ya da en geç Şubat ayında planlamaya başlamak lazım.

Artık çalışma şartları daha zor ve stresli olduğundan, daha gürültülü, daha trafikli, daha koşturmacalı günler geçirdikçe yaz gelmesini tatili iple çekiyoruz. Gel gör ki önceden plan yapmayan ve tatil planlamasını son ana bırakanlar genellikle daha pahalı bir tatil yapmakla kalmayıp istedikleri oteli istedikleri tarihlerde boş yakalayamayabiliyorlar.

Bir de sezonun başlangıcında oteller kapılarını yeni açtığı döneme denk getirdiğiniz zaman çok sakin ve lüks bir tatil geçirebiliyorsunuz, üstelik personel henüz sezona yeni başladığı için motivasyon ve ilgi son derece yüksek oluyor 🙂

Erken yapılacak rezervasyonlarda Jollytur tercih edebilirsiniz. Bölgelere ve otellere göre karşılaştırma yapıp en iyisini seçebiliyorsunuz. İndirim oranları da baya güzel. Otel hakkında detaylı bilgi alıp, puan ve yorumlarını görebiliyorsunuz. Özellikle yorumlar karar vermeyi ciddi anlamda etkiliyor. Bazen yorumda bahsedilen küçük bir ayrıntı sizin için çok önemli olabiliyor. Biz önce puana göre sıralayıp sonra yorumlara bakıyoruz, sonrası teferruat 🙂

Web sitesinde günün fırsatı sunuyor, bazen çok güzel seçenekler sunabiliyor, dikkate almak lazım.

Seyahat planlayıcı kısmında bölge, otel adı, tarih gibi detayları seçip seçenekleri inceleyebilirsiniz. işinizi kolaylaştırıyor.

Tatilinizi seçerken iyi düşünüp karar verin, ayların yorgunluğunu atmak için iyi değerlendirip tüm stres ve yorgunluğunuzu orada bırakıp, motivasyonunuzu artırarak gelin.

Sevgiyle kalın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here