Değişen trendler, alışkanlıklar ve beklentiler seçimlerimizi de etkiliyor. Asla giymem dediğiniz pek çok kıyafet modanın hızlı değişimi ile bir bakmışsınız gardrobunuzda 🙂 Hayat böyle her zaman aynı şeyleri tercih etsek zaten değişim ve gelişlim beklenemezdi.

Önemli olan modayı körü körüne takip etmek değil elbette. Ne istediğini bilerek ve kendi tarzını oluşturarak tercihler yapılmalı. Kendi tarzını oluşturmanın yolu da farklı kombin önerilerini inceleyerek, fikir edinmek. Modanın yakın takipçisi olmak isterseniz, mutlaka belirli kaynakları sık kullanılanlarınıza eklemeniz lazım. Galiba bu konu en iyilerden birisi Elle.

Modanın sıkı tabini yapabileceğiniz geniş bir kaynak niteliğinde olan Elle ile derin bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve sanırım biraz uzun sürüyor. 🙂

Soft Sofia

Hem yeni modelleri incelerken, bir taraftan da tüyolar yakalayabiliyorsunuz. Deri ceketin nasıl saklanacağından ve korunacağından tutunda, tayt giyme sanatına kadar açıklayıcı ve göz ardı edilmemesi gereken pek çok ayrıntı var.

Gözünüz modada olsun ama kendi tarzınızı lütfen kaçırmayın. Herkes kendine yakışanı giymeli, ve gereksiz abartıdan uzak durmalı.

Tarzınız kimliğinizi yansıtsın 😉

Sevgiyle,

 

TEILEN
Önceki İçerikİDO Biletleri Satın Alma Deneyimi
Sonraki İçerikYOLO Dünyası için Geri Sayım Başladı!
Hanife Çilingiroğlu / Pazarlama Müdürü Güzel Atlar Diyarı, Kapadokya’dan geldi İstanbul’a... Hayata dair teorileri var... Seviyor, çalışıyor ve yaşıyor, bazen en çok çalışıyor... İnternet üzerine yeni teknolojileri takip ediyor, hem kurumsal hem bireysel için “nette bilinçli sosyallik” üzerine saatlerce konuşabilir... En çok gülümse(t)meyi sever, bilir ki çoğu zaman bir tebessüm hayat kurtarır... Bitki çayları var bir de, asla vazgeçemez.. Hatta son gözdesi; “ballı, tarçınlı ve sütlü yeşilçay” şiddetle tavsiye olunur...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here