Artık her konuda pek çok web sitesi var ve bazıları gerçekten hayatımızı kolaylaştırıyor. En son dikkatimi çeken web sitelerinden bir tanesi; Evmanya.com oldu. Hem çok özel ve sevimli ürünler var hem de son derece user friendly bir web sitesi.

İnternetten alışveriş yapmak artık bir yaşam tarzı haline geldi. Her ihtiyaç bir şekilde web sitelerinden sipariş edilip adresinize kadar geliyor.

Özellikle biz bayanlar için alışverişin bu kadar kolay olması hepimizin içini kıpır kıpır ediyor 🙂

Kampanyaları takip etmek bütçemizi dikkatli kullanmamıza ve daha çok alışveriş yapabilmemize olanak sağlıyor. İndirimler, kampanyalar, hediyeler, artı taksitler .vb her biri bizim alışveriş isteğimizi açığa çıkarıyor.

Mobilyadan, dekoratif ürünlere, ev tekstilinden beyaz eşyalara kadar pek çok farklı kategoride ürünü alternatifleri ile sunan Evmanya.com web sitesinden ürün siparişi veriliyor, ödemelerde taksit avantajlarından faydalanılabiliyor. Hatta bazı ürünler 24 saatte kargo ile size ulaşıyor. Verilen siparişin hızlı gelmesi herkesin aradığı bir özellik.

Bütün bu işlemler için ise, üye olmanız çok kolay, çünkü üyelik formunu oldukça kısa tutmuşlar. Bu gerçekten takdir ettiğim taraflarından birisi oldu. Uzun üyelik formları doldurmak için hiç birimizin zamanı yok.

Zigon sehpa çeşitleri evmanyada;

Evmanya.com web sitesinde Zigon Sehpa çeşitlerini seçip hemen satın alabilirsiniz. Klasik modellerden ziyade farklı pek çok model var. İndirimli olanlardan beğenip, bir de alışverişe kampanyalı ürünlerden eklenince kargo bedava oluyor.

Websitesi üzerinden sipariş vermeyi tercih etmeyenler için telefon ile sipariş alternatifi de var.

Özellikle az yeriniz var ise ve kullanışlı, yer kaplamayan zigon sehpalar arıyorsanız evmanya.com sitesini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederim.

Web sitesinde bir de evtrend adı ile özel konseptler buldum; “Renkli Evler İçin Rengarenk Ürünler”. insanın içini ısıtan muhteşem ürünler var, tam yaz dönemine uygun özellikte rengarenk eşyalar. Bayıldım ben bunlara 🙂

Sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here