Özel günlerin hazırlığı hep zaman alır, doğum günleri, mezuniyet törenleri, kutlamalar..  Saç Makyaj ve en önemlisi kıyafet. Nice Yaşlara 🙂

Bir doğum günü partisi hazırlığı için hem kendinizi hem de çocuğunuzu hazırlamanız gerekir. Bazen anne/kız ya da baba/oğul konseptleri tercih ediliyor. Ya da herkese ayrı bir konsept de tercih edilebiliyor.

anne-kiz-elbise

İşi kolaylaştırmak için özel konsept danışmanlığı almak mümkün. Ya da internet üzerinden seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz. Çocuklara Nice Yaşlara demek için Hello Kitty, Minnie Mouse, Spiderman, Star Wars, Sindirella, Barbie, Batman ve pek çok özel kostüm seçenekleri var.

ipekyol-kollari-volanli-siyah-elbiseAnne ve babalar için ise, özel kıyafet, ayakkabı ve aksesuar seçenekleri var. Hatta klasik kıyafetlerin dışında özel kostüm ve taraftar kıyafetleri de mevcut.

İşi kolaylaştırmak için bir bilene sormak lazım. Farklı fiyat ve firma seçenekleri için NiceYaslara.com web sitesini görmenizde fayda var. 🙂 https://www.niceyaslara.com/dogumgunukiyafetleri Linkte yer alan ürünler karar vermeden önce karşılaştırma olanağı sunuyor.

Hem ne giyeceğinizi düşünmek zorunda kalmayacaksınız, hem de seçimleriniz ile göz kamaştıracaksınız.

Bu arada doğum günü organizasyonlarınız için doğum günü planlayıcısını kullanmanızı tavsiye ederim.

Sevgiyle ve sürprizlerle kalın..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here