Artık yaşam koşulları oldukça ağır. Soluduğumuz hava kirli, hepimiz çok yoğun çalışıyoruz, hep yorgunuz, stresliyiz, her gün zamanımızın çoğu trafikte geçiyor, gürültüden sakinleşemiyoruz, kalabalıktan yürüyüş bile yapamıyoruz, yapay ve ilaçlı yiyeceklerle besleniyoruz.
Tüm bu olanlara, bu yaşam şekline rağmen, halen sağlıklı olmak için gayret gösteriyoruz, enerjimizi yüksek tutmak istiyoruz, takviyeler yapıyoruz.
Biraz kendimizi şımartmaya ihtiyacımız var, güzel kokular, bakım ürünleri cildimizi rahatlatırken bir nebze olsun, yorgunluğu alıp mutlu hissetmemizi sağlayabiliyor.
Doğal olduğunu bildiğimiz markaları kullanmaya dikkat etmek lazım, bilinmeyen ürünleri kullanmak cilde yapılmış çok büyük bir haksızlıktır. Cilt bakımı için doğru seçimi yapmak önemli. Doğal ürünler cildimiz için daha sağlıklı sonuçlar veriyor.
Detaylı bakım yapamıyor olsanız dahi en azından doğal meyve aromalarından oluşan duş jelleri ve vücut nemlendiricileri kullanmak bile fark oluşturacaktır.
Duş jellerinde kullanılan doğal meyve aromaları vücuttaki serotonin düzeyini artırıp kan dolaşımını hızlandırıyor. Güne mutlu başlamak için güzel ve canlandırıcı kokular kullanmak oldukça etkili bir yöntem.
yves-roches-dusjeli-mandarin
Yves Rocher markasının Mandalina kokulu duş jelleri oldukça güzel. Bitkisel İçerik: Mandalina, Anason, Kişniş, Tarçın, Zencefil, Karanfil yağları ve Mavi Kantaron özsuyu.
Marka ürünlerinin %98’den daha fazla doğal içeriğe sahip olduğunu söylüyor. Ürünleri inceleyip siz kendiniz karar verin, tıklayın.
Bu ara güzel kampanyalar  gördüm, yılbaşı kampanyaları yapılmış ve fiyatlar da baya uygun olmuş, değerlendirmek lazım.
Sonuçta ürünün doğallığı, kalitesi, fiyatı, yaş ve cilt tipine uygunluğu gibi kriterler seçimleri etkiliyor.
Kullandığınız üründen ziyade kendinize verdiğiniz değer daha önemli. Lütfen yaşam kalitenizi artırmak için kendinize daha çok değer verin ve mutlu olmaya çalışın.
Sevgiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here